Nakliyat Hizmeti için, içi özel dizayn edilmiş olan kapalı çelik kasalı farklı ebatlarda ve büyüklükte araçlarımız ile hizmet sunmaktayız.

Img

Nakliyat hizmetlerin'de kapalı çelik kasalı evden eve nakliye araçlarımız ile şehir içi şehirler arası evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Araçlarımız 2,3 yaşlarındadır,tamamen son model araçlar ile nakliye hizmeti vermekteyiz.Araçlarımızın aylık yağ ve bakımları düzenli olarak yapılmatadır.

Img

3+1 EV EŞYASI İÇİN KULLANDIĞIMIZ ARAÇ

Teugiat mil justo faucibusn sd Integ elemen tuma volutpat vestibulm enim mi tincidunt. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicg elit sed do eiusmod tempor incida.

Baut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam quis nostrud exercitation am co laboris nisia.

Kurumsal Taşımacılık hizmetleri alanında kendi öz mal araçlarımızla nakliyat sektöründe, müşterilerimize sorunsuz kaliteli hizmet vermekteyiz.

Teugiat mil justo faucibusn sd Integ elemen tuma volutpat vestibulm enim mi tincidunt. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicg elit sed do eiusmod tempor incida. naut labore et dolore magna aliqua.

Img

PARÇA EŞYA TAŞIMA İÇİN KULLANDIĞIMIZ ARAÇ

1+1 ve Parça Eşya Taşıma için kullandığımız araç ile parça veya tek parça eşyalarınız zamanında alıp teslim ediyoruz. Ayrıca şehirlerarası parça eşya taşıma hizmetlerimizde mevcuttur.

Parça eşya taşımacılığı yanı sıra, kolili malzeme ve ofis taşıma hizmetlerimiz'de mevcuttur.

Fiyat Teklifi Alın